| Levya a întrebat:

Maine e ziua mea, cum as putea sa ma imbrac?
Linkuri plzzz, urgent!

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RainOfColors a răspuns:

Pai ce faci de ziua ta?

| anonimgirl98 a răspuns:

În primul rând La Mulţi Ani!
Uite aici nişte sugestii care te-ar putea ajuta!
1. Mai inalta = mai slaba

Creeaza impresia de alungire optand pentru dungi verticale, esarfe lungi, decolteuri in forma de V. Nu ezita sa porti tocuri medii sau inalte si pantaloni putin mai lungi care sa acopere cel ptuin jumatate din toc.

2. Accesorizeaza

Uneori este indeajuns sa distragi privirea catre accesorii. Daca esti inalta, alege genti foarte mari si patrate. Motivul est simplu: jocul cu proportiile pacaleste ochiul. Poarta esarfe pentru a atrage atentia asupra fetei tale. Nu purta curele subtiri in jruul taliei daca nu vrei sa iti pui in evidenta burtica. In schimb, daca vrei sa o ascunzi centurile foarte late te pot ajuta.

3. Culori

Negrul nu trebuie sa fie singura culoare/ nonculoare pe care o porti. Pentru a crea impresia de silueta zvelta poti incerca sa porti aceeasi culoare din cap pana in picioare. Secretul este sa te joci cu nuantele pentru ca look-ul sa nu fie monoton. Rezultatul: vei parea mai inalta, mai subtire si vei atrage atentia asupra chipului tau. Atentie! Alege culori care se potrivesc tenului tau.
Distracţie plăcută mâine!happy

| Rosimina a răspuns:

Cu HAINE, cum sa te imbraci?rolling on the floor Sau esti genu... Cand e ceva Special se imbraca vfrumos, de marca, etc si cand nu e nimic special...Se imbraca ca la gara? laughing))

| JamilaGizeh a răspuns (pentru Rosimina):

Bine zici.laughing

| Levya explică (pentru Rosimina):

E ziua mea si e important, si nu mai citi mie cine sunt ca te inseli.

| Rosimina a răspuns (pentru Levya):

Da e important :* La multi ani! Sa fi sanatoasa!
Dar m-ai inteles gresit! eu am spus ca DECE e asa importat sa te imbraci elegant DOAR de ziua ta, sau frumos cum ii spui tu. Asa trebuie sa te imbraci in fiecare zi Gandesc eu si am mai multi ani ca tine :*

| Adriana_1090 a răspuns:

Deci trebuie sa ai o tinuta eleganta neaparat! cum spuneam, niste ciorapi licra negri cu o rochie roz(albastra, verde, rosie) dupa preferinta gen http://www.google.ro/......tp?/imgres r:5, s:0, i:71 cu machiaj simplu roz si parul ondulat. Sper ca te-am ajutat

| Rosimina a răspuns (pentru Adriana_1090):

. O tinuta eleganta NEAPARAT de ce? big grin

| Levya explică (pentru Rosimina):

Nu voiam o tinuta eleganta, sunt doar un copil.

| Adriana_1090 a răspuns (pentru Rosimina):

Fiindca e ziua aceea care se repeta in fiecare an, ziua aceea cand primesti multe urari si cadouri. daca iti inviti prieteni undeva merita sa te simti speciala nu?

| Rosimina a răspuns (pentru Adriana_1090):

Da, da DACA ti-o serbezi '' ziua '' e normal sa te imbraci mult mai special decat cum o faci in fiecare zi dar ea nu a specificat daca o serbeaza happy. Si eu sunt genu de fata care se imbraca ''elegant''sau frumos cum ii spuneti voi in fiecare zi de aceea mi se pare... un pic ciudat sa isi puna pe ia ceva ''frumos, elegant''doar de ziua ei.

| Adriana_1090 a răspuns (pentru Rosimina):

Iti dau dreptate, uite nici nu mi-am dat seama ca nu a specificat ca isi serbeaza ziua