| AlexaaaBrt a întrebat:

Maine e ziua unui prieten bun si s-o face intr-un club...mrg il inchiriaza ca o sa fim in jur de 60 de pers asa si problema e ca nu stiu cu ce sa ma imbrac (nu vreau fusta ca ma intorc cu taxiul pe la 5 dimi si am mai patit-o cu taximetrisii...asa deci vreau idei pentru o bluza sexy dar nu de curva si daca imi ziceti si din ce magazin ar fi si mai bine ca n-am chef sa caut in tot mall-ul(sunt din Bucuresti)dau funda:*

3 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Pai..niste blugi stramti ..cu niste pantofii cu platforma si o bluza mai larguta si cu o geaca peste, ar fi perfect zic eu.

| diavolitadulce a răspuns:

Parerea mea
niste colanti luciosi (blugii sunt deja depasiti si ar fi dragut sa mai iesi din monotinia asta)
o bluza mulata sau chioar larga peste fund (ceva gen rochita)
o jacketa peste daca este cazul (adica daca iti iei o bluza mulata, daca iei una larga ar fi draguta o vestuta pe care sa o lasi descheiata)
accesorii in trend
cizme pana la glezne cu toc si tinte.
bafta

| Painkeeper a răspuns:

Ar trebui sa porti o pereche de colanti negri luciosi, o bluza mai lunga de fund in culoare rosu coral si niste pantofi negrii cu platforma si imprimeu de dantela.o jacheta neagra peste un colier lung aramiu si un plic cu sclipici negru.