| micapisica a întrebat:

maine este ziua mea si nu stiu ce sa-mi doresc...
nu-mi pot dori electronice (laptop tableta telefon) dar nici papusi...
Fac 11 ani...
ajutati.ma cu o idee de cadou...
primul raspuns care imi place primeste funda! repede...am putin timp la dispozitie sa aleg cadoul!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Carti.

| BiuL a răspuns:

Eventual ceva de imbracat sau ceva accesorii, o gentuta draguta, bijuterii sau deocoratiuni pentru camera ta draperii cu model, pernite cu blanita, rame deosebite etc

| Artegor a răspuns:

Cel mai bine cere o suma de bani si te hotarasti pe parcurs in ce vrei sa ii investesti (plus ca ar fi mai rapid si pentru ai tai sa scoata din portofel decat sa mearga sa iti cumpere)

| PouBlueGirl12 a răspuns:

Te inteleg, eu am 12 ani si aceiasi problema mi-am pus-o si eu! Depinde ce gen esti! Daca esti genul cititor alegeti o carte care-ti place! Daca esti genul fashion alegeti haine cool sau acesorii! Sau poti sa-i rogi pe parintii tai sa iti mute mobila astfel incat, camera ta, sa arate diferit (am incercat si esti intr-o stare de eforie cateva zile!).

| Borsko a răspuns (pentru PouBlueGirl12):

Aceeasi* Depinde de* alege-ti* accesorii* euforie* fara virgula dupa "incat", de asemenea fara virgula dupa "camera ta"

| username5065 a răspuns:

Un mixer

| CosminutzaA a răspuns:

Ce zici de un telefon nou