| micapisica a întrebat:

Maine e ziua mea si fac 11 ani
trebuie sa-mi aleg un cadou in scurt timp
nu trebuie sa fie in legatura cu tot ce tine de lucruri mecanice, sau de haine...
raspunde.ti repede...
funda la primul raspuns care-mi place

Răspuns Câştigător
| supradozadenebunie5 a răspuns:

La multi ani! eu cred ca tu trebuie sa te cocoti in motul patului si sa te gandesti la ceea ce iti doresti tu cu adevarat deaorece fiecare persoana are propriile ei doreinte asa ca si tu le ai pe ale tale, gandeste gandeste gandeste

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ceva decoratiuni pentru camera ta, rame deosebite, perne cu blanita, lampi, perdele sau draperii frumoase cu model sau eventual un bilet dublu la un concert, spectacol care sa-ti placa, produse cosmetice rujuri, faduri, o placa de par etc.

| William a răspuns:

La multi ani!

| Borsko a răspuns:

Bani.

| carhartt a răspuns:

O excursie undeva, in tara, la munte. Scurta, de 2 zile in weekend.

| PassingBY a răspuns:

O carte?

| florindan a răspuns:

In primul rand la multi ani, pai niste flori, o zi cu prietenii.

| MihaiStefan13 a răspuns:

In primul rand la multi ani! iar in al doilea rand nu cred ca noi am fi in masura sa iti organizam viata....hey este ziua ta alegeti tot ce iti doresti si nu ce isi aleg alti.Parerea mea este ca ceea ce simti tu.

| SweetPuppy a răspuns:

La multi ani scumpo:*:*, eua m urmatoarele idei:
-Un telefon
-O zi intreaga intr-un parc de distractii
-O excursie unde vrei tu
-O carte
-Dulciuri tongue
-Un film cu prietenii?
-Bowling?
-La un suc?