| ramona0506 a întrebat:

Maine este ziua unei prietene, implineste 11 ani...si nu stiu cu ce sa ma imbracbig grin petrecerea ei o face acasa, pe la 16:30...cu ce pot sa ma imbrac cat mai frumos, dar fara sa imi fie cald?big grin

Răspuns Câştigător
| lollitha a răspuns:

Fustitsa sau pantaloni scurtsi (blugi)
Iar sus puneti un top fara brethele
sau un maiou my simplu`
poti purta o rochita scurtha
cu niste sandalute ...cu care s ate asortezi
puneti aceesorii in functie de cum de imbraci`; x
cercei mari cu niste bilute. o bratara ceva...
thinking

daca porti fustita cu maiou ceva fara bretele poti purta o basca cevasmug

sper ca te-am ajutat
pupikei`love struck
si mult succes)
fundda~?
batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Mony a răspuns:

Pai ai putea sa-ti iei pantaloni scurti(blugi) si un tricou sau maieu si sandale sau o rochita mai scurta.eu la zilele de nastere ma imbrac cat mai comodhappy, sau o fustita tot cu un maieu sau tricou... sper sa te ajute cu cevahappy

| Casandra a răspuns:

Un maieu alb daca ai si o fustita

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0&tx=74&ty=81

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:48, s:0&tx=97&ty=88

http://www.google.ro/......tp?/imgres 7420&itbs=1&iact=rc&dur=287&ei=0sJZTMPtDJGosAasoJ2IDA&page=10&ndsp=47&ved=1t:429, r:1, s:434&tx=22&ty=20&biw=1680&bih=957

Have fun si la multi ani aluia miic ` >:D

| Micheille a răspuns:

Hmm niste blugi scurti trecuti de glezna si o fustita de culoare asortata un maieu frumos si niste sandale roz cu o basca interesantahappy