| dara_1781 a întrebat:

Hei TPU, maine-seara ma voi duce la o petrecere cu niste prietene si nu stiu cu ce sa ma imbrac si nici cum sa ma fac la par. voi ce-mi sugerati? e o petrecere acasa la varu unei prietene cu care voi merge. el implineste 18 ani.sunt satena, am ochii albastri, slabuta. vreau cat mai multe raspunsuri iar cel mai bun primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| NoNameBitch a răspuns:

Te-ai putea imbraca ceva de genu http://www.silverzone.ro/......recere.jpg si la par te-ai putea face asa http://www.loove.info/......2011-4.jpg

4 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Buna! Uite cateva idei:
1.Blugi skinny,balerini, maieu, vesta neagra
2.Rochie inflorata, cizme de vara, vesta din denim
3.Tricou cu imprimeuri, pantaloni scurti din denim, balerini
Si daca vrei sa fi mai cool:
4.Pantofi negrii cu platforma,blugi skinny cu taieturi,maieu,vesta neagra

parul:onduleaza-l (daca n-ai ondulator merge si cu placa),tapeaza-l pentru mai mult volum,foloseste putin fixativ si accesorizeaza cu o bentita sau o fundita sau intreapta-l cu placa, tapeaza-l, prinde-ti parul sus cu un elastic si foloseste putin fixativ.

Funditaa? love struck

| Asdffd a răspuns:

Pai poti incerca o rochie cu tenta rock,sau ceva dragalas, sau iti poti cumpara una din Bsk, neagra.

| Dropsyyy a răspuns:

Heii! Eu zic sa te imbraci cu ceva sa atragi privirile. Cum ar fi o rochita mai scurta sau o fustita miniwinking iar parul... as zice sa ti/l faci drept cu placa sau sa ti/l ondulezi cu odulatorul. Cum iti place tie! Mult succes in alegerea (imbracamintii) pe care o faci si... Distractie placuta!