| helle a întrebat:

Maine ma duc sa imi cumpar haine. Ziceti-mi cateva piese de care nu ma pot lipsi vara aceasta

5 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Cumpara-ti haine in culori stridente sau pastelate. Se poarta si non-culorile. Hainele cu imprimeuri de tot felul sunt foarte la moda. Cumpara-ti un sacou intr-o culoare stridenta sau pastelata, pantaloni scurti din denim, balerini si jeansi colorati, tricouri cu imprimeuri, esarfe. In voga sunt funditele, dungile si bulinele. Sfatul meu, este sa iti cumperi ce vrei tu, dar incearca sa nu pari ridicola sau prea de moda veche. Cumpara-ti o revista de moda ca sa vezi ce se mai poarta. Sper ca te-am ajutat!

| EmaEmax a răspuns:

Pantaloni scurti din denim, tricouri in culori pastelate, blugi colorati, balerini, geaca din denim, bluze lejere

| Astaeparereamea a răspuns:

Budigai si sotien

| Uoana a răspuns:

Din bazar?

| Caty1542 a răspuns:

Pai...niste pantaloni colorati(stramti sau stransi jos gen bufanti), camasi din panza cu maneci lalai gen ie, balerini, o curea subtire in culori puternice, si pantaloni scurti tot asa in culori taribig grin