| Girly97 a întrebat:

Maine o sa ma penseze pentru prima oara la cosmeticiana. Imi spuneti va rog cum o sa fie? O sa doara?

8 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Până te vei obișnui vei simți că o ciupitură că de țânțar, ceva infim. Când vei fi in stare sa te pensezi singura, zi de zi și pe ce vârstă ce vei inainta, aceasta durere nu va mai exista.

| Adry05 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Pe naiba, ma pensez de 7 ani si tot la fel ma doare

| MihaelaDart a răspuns (pentru Adry05):

Și eu de 20 de ani mă pensez și nu mă m-ai doare.

| Adry05 a răspuns:

Depinde si de tipa cum lucreaza si de tine cum ai firele, in general da, doare, dar poate diferentia in functie de aspectele mentionate

| Armyanka a răspuns:

Nu pot spune ca nu doare fiindca te-as minti, cel putin in cazul meu ma doare putin si imi si lacrimeaza ochii laughing dar este o durere de moment, suportabila

| liliana77any a răspuns:

O sa te doara putin te sfatuiesc sa stai cu ochii inchisi si nemiscat.

| Andrea39 a răspuns:

Doare putin. Depinde si de persoana....nu pe toata lumea doare. Ca un mic sfat...dă-te cu o crema inainte

| Nic21 a răspuns:

Nu doare foarte mult, este doar durere de moment, foarte mica, cu ceara nu simți mai nimic, doare mai mult cu penseta.