| dancapitan a întrebat:

Marimea la tenisi sau bascheti, a fetelor se potriveste cu cea a baietilor?

6 răspunsuri:
| HaineDeVis a răspuns:

Este identica! Buna, pe www.hainedevis.ro gasesti o gama mare de tenisi si bascheti Lee Cooper produse cu preturi foarte mici, produsele sunt originale si se livreaza direct din stoc la tine acasa! O zi bestiala!

| Ariia a răspuns:

De obicei da. doar daca nu o marime este de la copii si una de la adulti. ai grija cu asta. Dar daca este mai mare de 36 nu are rost sa iti faci probeme pentru marimile de copii. d-ar putea ca numerele sa nu corespunda. si asta fiind o problema. incearca sa la aduci una lanmga alta si masoarale. Bafta!

| Adrick a răspuns:

Din cite stiu eu nu!

| Eduard a răspuns:

Dap... nu fi rasist; p laughing

| Raiden a răspuns:

Lol da.

| HackMyWorld a răspuns:

Da se poate intampla.tongue