| IonutSiAtat92 a întrebat:

Fetelor...care este marimea ideala pentru voi a penisului? Vreau doar raspunsurile fetelor, nu si a baietilor.

8 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

25/30

Și dacă îți răspunde un băiat cu mărimea iubitului?

| deeeaqq a răspuns:

6438627276383663737 cm

| IonutSiAtat92 explică (pentru deeeaqq):

Suna-ma laughing

| deeeaqq a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Imediat

| DorelExpertu a răspuns:

Cu cat mai gros cu atat mai bun.

La portofel ma refer.

| GeneviveJ a răspuns:

Este o intrebare cu raspunsuri variabile! Stim prea bine expresia "marimea nu conteaza" dar analizand asa la rece, nici baietii nu prefera o femeie cu care nu se simt bine si nu isi satisfac nevoile sexuale, din diverse motive (sani mici, vagin larg, kg in plus). Ei bine aceeasi situatie exista si la femei in unele cazuri, evident nu generalizam, dar in general marimea si grosimea penisului ar trebui sa fie moderata pentru a putea ajunge femeia la apogeul placerii. Nici cealalta extrema nu este placuta, cu siguranta! Deoarece oricata uimire si entuziasm au unele cand au de a face cu "ceva gigant" iti garantez eu ca e incomod si neplacut si de asemenea placerea e inlocuita de durere! Deci, nici prea prea nici foarte foarte! happy

| Misteryy a răspuns:

Buna, vei primi raspunsuri diverse pentru ca nu doar marimea penisunului conteaza, conteaza si marimea vaginului, chill out, o poti folosi!

| IonutSiAtat92 explică (pentru Misteryy):

Da...am noroc sa sunt potent..ca daca mai eram si ipotent. straight face