| Tanizeufa a întrebat:

Masca cu argila. Am citit pe pliculetul de argila ca pentru tenul cu acnee masca trebuie folosita doar cu apa, 7 zile consecutiv si dupa de 2 ori pe saptamana. Insa pe net pe diferite site-uri scrie ca masca de argila nu ar trebui folosita mai mult de odata pe saptamana. Ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Crezi ce recomandă producătorul produsului cumpărat.E testat, aprobat, controlat, nu degeaba sunt trecute indicaţiile alea acolo.
Să fii frumoasă.

1 răspuns:
| Kasia a răspuns:

In mod normal nu ar trebui folosita mai mult de o data pe saptamana insa pentru tenul acneic, tocmai ca sa il vindece e necesar sa o faci in fiecare zi.Are rezultate(in caz ca nu ai acnee grava) deci iti recomand sa faci cum scrie pe ambalaj(asa am facut si eu).