| sonia7026 a întrebat:

Merg la o nunta in curand si nu stiu cum sa ma fac la par.Sunt bruneta, parul lung si filat. Vreau sugestii cu poze.Chiar am nevoie de ajutor.Va >multumesc!big grin

4 răspunsuri:
| TangerineP a răspuns:

Daca esti bruneta ti-ar sta foarte bine cu o coafura ca la Bella din Frumoasa si Bestia
arunca o privire>>>>>
http://www.google.md/......tp?/imgres

e chiar misto coafura ei)foarte dragalasa)

| psiHopixia a răspuns:

Sonia.de ce nu il lasi desfacut? Eventual sa'l intinzi bine si sa'l tapezi putinhappy daca'ti pui si o bentita de culoarea posetei sau a pantofilor ar fi perfect! Se poarte simplitatea.tongue

P.S. "Simplitatea este cel mai sofisticat lucru!"
Nu uita! happy
Sper ca ti'am fost de folos! happy Have fun! :*

| ILŞMM a răspuns:

Cel mai fain este părul drept. Placa te va ajuta sa faci asta.batting eyelashes