| KwonJiyongParkJimin a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi. Eu am breton si e ceva de genu http://www.divahair.ro/....../1_-_5.jpg doar ca eu il am mai lung,iar coltul il am mult mai lung decat tipa din imagine. Am parul destul de lung si il am filat si taiat in V. Care e problema? Nu stiu cum sa-mi mai prind parul la liceu. Am nevoie de cateva sfaturi, sugestii. Vreau cateva coafuri care sa se potriveasca cu bretonul meu si sa-mi stea bine. Cel care imi da cele mai bune sfaturi/sugestii primeste fundita. Mersi!

2 răspunsuri:
| pizzaisthebestperson a răspuns:

Aș vrea să știu ce tip de față ai. Astfel ți-aș putea da sfaturi, dar nu ar fi potrivite.