| AlinutzaRouz a întrebat:

Hey`ya! Am nevoie de niste sugestii. Am parul cam asa: http://www.divahair.ro/......n_fox.jpg, dar e putin mai lung ( nu e filat) si nu prea stiu cum sa mi-l aranjez. M-am plictisit sa-l las tot pe spate si de tuns nu vreau sa-l tund, imi dati va rog ceva idei?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| PikaRawrr a răspuns:

In 1 rand ai un par superb fa-l cu placa si daca vrei prinde-l in coada de cal e fff simplu dar crede-ma ca iti va sta f bine

| AlinutzaRouz explică:

Deci stati putin, aia din poza nu-s eu, e o poza luata de pe google cu una care are parul aproape ca al meu si eu nu prea vreau sa-mi fac breton sau sa mi-l tund...

| Mary_3424 a răspuns:

Poi fa-ti codita, inpletestetil, daca nu vrei sa te tunzi poti sa iti faci breton... sau 2 codite asa jos

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara`ti ondulator sau placa de creponat si schimba`ti look`ul happy

| FirstState a răspuns:

Poate incerci cret? sau blond fal, da asa tot e superb!