| Liana030809 a întrebat:

Buna,sunt domnisoara de onoare le o nunta si nu stiu ce rochie sa imi iau (prefer sa imi dati pagini de pe net) si ce coafura sa port, tinand cont ca sunt mai plinuta.

Răspuns Câştigător
| YEAR a răspuns:

Te-as sfatui sa cauti ceva intr-un magazin, nu pe internet. Daca esti mai plinuta, incearca sa cauti o rochie cu maneci ..fie trei-sfert, fie putin mai scurta sau pana la nivelul incheieturii. Daca din cauza kilogramelor ai capatat si,, falcute" ar fi bine sa incerci sa iti lasi doua suvite independente si sa iti faci un coc elegant si simplu. Rochia sa fie de culoare destul de inchisa pentru ca albul de exemplu e dezastruos. Ar fi bine sa porti ciorapi negri deoarece dau impresia unul cipior mai subtire si niste tocuri de 10 cm ( nu iti stiu varsta, deci nu stiu ce poti purta) ar fi ok si chiar te-ar face mai inalta si ai fi avantajata deoarece kilogramele nu vor fi atat de evidente daca vei parea si inalta. Dar cel mai bine te imbraci cum iti place, conteaza sa te simti tu bine in pielea ta. Eu sunt micuta de statura si am 60 de kg, nici eu nu sunt slaba. Sper ca te-am ajutat :*

| Liana030809 explică (pentru YEAR):

Am 12 ani si sunt inalta 1, 65 m, asa ca nu imi trebuie tocuri, dar iti multumesc pentru raspuns! happy

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pantofii sunt cu toc? Cit de inalt? Multumesc.

| sebi1dinei a răspuns:

Http://profitshare.ro/l/1659744, potrivita pentru o domnisoara de onoare, zic eu... daca nu iti place imi lasi un mesaj.