| MadalinaCostea a întrebat:

Merge geanta plic neagra din piele intoarsa cu pantofi cu toc negri din piele, cu tinte? (Mentionez ca rochita este alba cu niste pietricele la gat si la talie). Daca nu, atunci ce fel de plic imi recomandati?
PS: Am cumparat doar pantofii si rochita.

Răspuns Câştigător
| Vlad_Teodora_1995 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fie acelasi material deci piele neagra si nu inoarsa, ori un plic negru simplu ori cu tinte, dar cu acelasi gen de tinta ca pantofiihappy

2 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Pai daca rochita ta are pietricele nu prea se potrivesc pantofii cu tinte. pietricele sunt glam iar tintele duce spre rock.mai bine schimbi pantofii cu unii colorati si pastrezi plicul negru.va fi o tinuta black&white cu o pata de culoare.
iti recomand acesti pantofi

http://www.asos.com/......oduct.aspx

| Julyett a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau

http://www.google.ro/......tp?/imgres

dar cel mai bine cred ca ar merge un plic ca in prima imagine :) ceva mai simplu :d