| 111_9849 a întrebat:

Geaca de piele neagra merge cu o geanta crem(geanta normala cu nimic iesit in comun) si cu pantofi cu platforma negri?:d

Răspuns Câştigător
| bellaisa a răspuns:

Merge happy, da fabiola, probabil ca a gresit, si mie mi s`a intamplat s-a pus o intrebare la alta categorietongue

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Eu nu cred ca merge geanta crem.

| fabiola a răspuns:

Merge daca tie iti place dar nu stiu daca merge intrebarea la

| fabiola a răspuns:

Dragoste si sex -scuze ca nu mi-a publicat raspunsul complet!

| Lora a răspuns:

Merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne sigur ca merge, asta`i tinuta inainte de o partida de sex nebun, sau?big grin Nu de alta da` ma gandeam ca nah daca e la categoria asta:d.