| anonim_4396 a întrebat:

Merge o fusta tutu cu balerini si colanti simpli?

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Nu

| Anonim_4683 a răspuns:

Eu una zic ca nu, dk te referi la fusta neagra colanti negri... dar dk fusta are o culoare tipatoare da... si colantii albi

| Anonim_4683 a răspuns:

Nu cred ca ar merge. dk fusta e neagra si colantii negrii. e mai bine dk fusta are o culoare tipatoare si colantii albi.

| Anonim_4683 a răspuns:

Scz pentru repetare :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merge dar fusta tipatoare la coloare roz mergecel mai bine "fucsia " adica roz aprins spre inchis cu colanti negrii. baleri asortati fustei si un maiou negru cu bretele simplu. o sa fii trasnet