| Sheeren a întrebat:

Merge sa combin tenesi roz cu pantaloni scurti turqoise?

Răspuns Câştigător
| Morena30 a răspuns:

Eu zic ca e o idee super.Deoarece vara hainele trebuie sa fie cat mai colorate si placute, sa te binedispuna. In partea de sus poti opta pentru un tricou sau un maieu alb cu un imprimeu strengaresc, ceva placut.E frumos sa folosesti multe culori in vestimentatie dar sa nu abuzam.Deoarece turcoazul si rozul sunt 2 culori puternice si ti-as sugera sa nu mai adaugi alte accesorii sau obiecte vestimentare colorate in tinuta.Mult succes si curaj in a alege tinute mai neobisnuite cu care poti fi unica.Important e sa ai imaginatie si sa iti placa:*:*

Funda?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Dalove struck

| Nymphetamine a răspuns:

Mai i-ati un tricou fosforescent, niste ochelari rosii, pune-ti 7 funde colorate in cap si vei arata ca o sorcova. happy

| TangerineP a răspuns:

Sigur! Doar cu conditia maioul sa fie ori negru ori alb)poti sa adaugi niste accesorii roz sau turcoaz)sau sa-ti pui in cap o esarfa tot in aceste culori)

| styleandthecity_4017 a răspuns:

Este exclus! Nu purta asa ceva!

| viiooVe a răspuns:

De ce nu? Eu as face.o! Suna chiar bine si cred ca roz cu turcoaz merge chiar bine. Deci : FA.O thumbs up big grin