| faaalyoana a întrebat:

Merge sa lipesc pe ecranul telefonului banda adeziva de aia lata transparenta ( scoci) in loc de folie de protectie?
A incercat pana acum cineva? E vreo diferenta intre folia normala de telefon si banda adeziva?

7 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Nu cred ca va arata urat, dar trebuie sa pui un scoci mare cat ecranul telefonului ca daca pui mai multe bucati se va vedea urat, dar mai bine iti cumperi folie protectoare pentru cativa lei.

| SwettyCat a răspuns:

Buna! iti va ramane lipici pe ecranul telefonului.

| bibi4v a răspuns:

Normal ca e o diferenta. de aia e o rola de scoci 5 lei si o folie de telefon 10-20 de lei.

| AndreitsSza a răspuns:

Nuuu sa nu incerci asa am incercat si eu si mi-a ramas lipici pe ecranul telefonului Mai bine cumparati o folie de telefon costa 15 lei! Trebuia in orice caz sa imi schimb telefonul pentru ca se vedea foarte urat! Funda! :*

| iojybd a răspuns:

nu merge sa sa iti ramane lipici pe ecran se va vedeam mult mai naspha incearca cu o folie e 10 lei 2 sau 3 folii la Orangebig grin

| xFunkyGirlsX a răspuns:

Sa nu cumva sa lipesti scoci pe telefon ca am incercat si eu si este foarte lipicios si oricum scociul arata urat si va trebui sa il schimbisi scociul oricum va veni jos deci eu zic sa nu tti lipesti.Plese FUNDA!

| MeroniucMalina a răspuns:

Este foarte mare diferenta deoarece dupacea nu o sa mai vezi nimic din cauza lipiciului de la scoci!