| anonim_4396 a întrebat:

Trebuie sa ii cumpar telefonului folie de protectie sau acesta va veni cu folie dupa ce il comand? Folia comandata pe net e de o calitate mai buna decat cealalta care vine gratuit pe telefon?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de telefon. Unele vin numai cu o folie de protectie. Altele vin cu folia originala. De obicei telefoanele mai scumpe vin cu folia originala care este mai buna. Cele ieftine vin numai cu o folie subtire.

| Johndoe2023 a răspuns:

De regula producatorul telefonului ofera si folia de protectie potrivita telefonului tau. dupa uzare poti comanda de pe internet. calitatea este aceeasi parerea mea