| blairelovesmusic a întrebat:

Merge sa porti bluze cu decolteu in V la liceu? Sau este exagerat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă decolteul nu e prea adânc, da.

12 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Merge. Decolteul in V merge bine cu fluieraturi. Sau apropouri. happy

| blairelovesmusic explică (pentru cristi202):

Bună gluma.

| cristi202 a răspuns (pentru blairelovesmusic):

Buna, buna, dar de ce "eronat"? Stii cate dame am vazut pe strada cu decolteu in V si fluierate de barbati? Daca ai ceva "dotari" si mergi cu decolteu in V pe strada vei vedea ca nu e eronat deloc raspunsul meu.

| untu a răspuns:

La liceu sa porti ceva decent! Nu exagera si stai la locul tau!

| blairelovesmusic explică (pentru untu):

Nu-mi spui tu mi-e ce să fac. happy

| Lukasssz a răspuns:

Merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este exagerat sa porți astfel de bluze, contează sa îți placa ție, sa te simți tu bine in haina respectiva, restul e ca-n ca-n.

| TheStrategist a răspuns:

Merge să porți ce vrei

| yungandreigawd a răspuns:

Cum sa nu.

| Claudia10girl a răspuns:

Merge daca nu e prea mare

| andreitmm a răspuns:

Intreab-o pe mama ta daca te lasa

| blairelovesmusic explică (pentru andreitmm):

Ce raspuns patetic. Am 17 ani, de ce as face asta? laughing