| ralucasoboroceanu a întrebat:

Mi-ați putea spune un site în care să pot cumpăra haine, accesorii pentru femei? Și spune-ți-mi dacă ați comandat și voi de pe acel site, dacă v-a venit cumpărăturile la timp, vreau detalii pentru că n-am cumpărat niciodată online și nu prea știu niciun site de genul! FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| MarinaMada a răspuns:

Http://www.ebay.com/
http://www.aliexpress.com/
De pe amandoua au venit repede produsele, ceva de genul 1 saptamana, deorece sunt din alte tari. Faza buna la aceste site-uri e ca gasesti lucruri foarte bune, nu numai haine, sunt si electronice si tot felul. E foarte simplu, iti faci cont, pui in cos ce vrei sa cumperi, si dai click pe butonul ca vrei sa cumperi si iti scrie optiunile de plata. Funda?