| micutzadarcool a întrebat:

am si eu o intrebare:de unde imi pot cumpara online haine vreau un site sigur de pe care ati mai comandat si v-a venit ceea ce ati vrut...

Răspuns Câştigător
| Dexaa a răspuns:

Hey! www.miniprix.ro, este un site de care sunt foarte mulţumită. Eu mi-am comandat o rochie, o pereche de balerini şi un hanorac. Chiar ţi-l recomnad, comanda îţi va veni în maxim 7 zile. Şi încă un site de încredre este www.okazii.ro. Aşadar, baftă!

1 răspuns:
| shoppingaddicted81 a răspuns:

Noi comandam de pe http://www.fashionsecret.ro/ si pana acum am avut o singura problema la un produs, mai exact o pereche de cizme care ii erau mari sotiei mele. Problema a fost remediata foarte repede prin schimbarea produsului cu o marime mai mica.