| LARAaungeoudemon a întrebat:

Mi-am cumparat ieri niste cizme "tapene" din piele dar ma strang pe lateral si putin in spate ce sa fac sa se lase putin sa nu ma mai jeneze pentru ca morrrrrrrrrr

5 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Cum adica "tapene"?

| darrio2007 a răspuns:

Nu trebuia sa le cumperi.Banuiesc ca le-ai probat.Sau trebuie doar sa arati bine?

| dragos9234 a răspuns:

Ai 10 zile sa te razgandesti, poti returna produsul.Mai ai bonul?

| Maarina a răspuns:

Pune spirt in talpa! O sa se lase foarte usor happy

| ToxicPunkgirl999 a răspuns:

Ai putea sa pui mana si sa le tii putin trase de margini sau leai putea umple cu ceba tare ca sa le largeasca si sa le tii mai mult timp asa sau ai putea astepta sa-si d-ea drumul de la sine happy sper sa ajute happy