| mayweather01 a întrebat:

mi-am cumparat o pereche de adidasi Puma din piele de culoare alba marimea 40, problema este ca ma strang putin, nu i-am purtat deloc, sper ca in timp o sa se lase...ce as putea sa fac sa-i largesc putin si in lungime? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Answer17 a răspuns:

Funda?

2 răspunsuri:
| Answer17 a răspuns:

Trebuie sa-i porti ca sa se lase.

| radunic55 a răspuns:

Poii daca sunt din piele nu o sa se lase, iti dau un sfat dui inapoi la magazin doar daca mai ai bonu si cutia de la ei si iti vor d ao pereche pe masura piciorului tau. smug Sau daca nu mai ai bonu vindei unui prieten bun la un pret mai mic. Sper ca te-am ajutat cat de cat. :3 Funda? smug