| icEmaN10 a întrebat:

Mi-am cumparat recent o pereche de adidasi Nike si problema este ca ma strang putin in lateral mai exact numai chair la degetele mici laughing Si as dori daca se poate sa-mi spuneti ceva sa se mai lase oh go on ii am numai de doua zilewinking
Funda!

8 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Sterge-i pe interior cu alcool sanitar(spirt)chiar daca se umezesc unpic mai mult se-va evapora in citeva minute. Apoi dupa o purtare de 1/2 zi o sa iti dai seama de diferenta.

| foxsilver a răspuns:

Daca sunt din piele, toarna 5-6 capacele de spirt in ei, si poarta-i asa, umezi. Dupa 2-3 ore de mers se lasa.
Dar daca nu sunt din piele, nu cred ca sunt sanse sa se mai largeasca.

| buffa a răspuns:

Sa alergi, si sa ii porti...altfel nu stiu

| MihneaIsBack a răspuns:

Înapoiază-i.

| CandyღDulceata a răspuns:

Pai incearca sa '' ii fortezi '' cand spun asta ma refer sa fugi sau sa faci niste miscari in sus si in jos ca in general asa se largesc happy baftaa

| beautifulpeople a răspuns:

Trebuie sa mergi mai mult cu ei. Daca nu se largesc nici atunci, du-te cu bonul la acel magazin si ia-ti altii

| k3nT09 a răspuns:

Dezleaga-i mai mult la sireturi sau returneaza-i si ia-ti o marime mai mare

| haldan a răspuns:

Pune niste spirt, ca inmoaie materialul