| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de Jordan, si acum ma gandesc ca am dat cam mult (500 lei), ma tot gandesc ca mai mult am platit numele. Sa-i tin, sa-i returnez?

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca tie iti plac pastraza-i dar eu na dadeam atat.

| PumpkinDoll a răspuns:

Daca chiar iti plac tine-i, daca nu da-i inapoi, nici eu n-as fi dat atat

| Illuminati2016 a răspuns:

Sa mor eu daca nu m-am gandit astazi sa-mi cumpar si eu o pereche de jordans

| Bianca1190 a răspuns:

Pastreaza-i daca iti plac.
Dar si mie mi s-a intamplat la fel cu bratara Pandora (am cumparat numele ) si acum nu o mai port si am bagat in ea vreo 7 milioane pana acum.