| pynnk a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de pantaloni din zara sunt din panza si s-au largit.sad pe eticheta scrie ca ii pot spala la 30 de grade. daca ii spal la 40 se pot stramta?crying cum ii pot stramta? fundita love struck

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mînuțele, mergi cu ei la un croitor să ți strîmteze.

| mixxjim a răspuns:

Din pacate, cat e zara de firma materialele folosite nu-s de cea mai buna calitate, de aceea s-au largit pantalonii. depinde din ce material sunt, dar daca scrie de 30 de grade si-i speli la 40 exista riscul sa se lase si mai mult - se labarteaza. poate sa incerci cu ei la o croitorie sa ti-i stramteze un pic.