| Fury a întrebat:

Hey. Daca as vrea ca niste blugi sa intre la apa, da nu foarte mult(maxx. o marime sau mai putin) cam la cat ar trebui sa ii spal (pe eticheta scrie ca la 30 de grade deci e bine daca ii spal la 40 de grade?)

1 răspuns:
| AGGA a răspuns:

Depinde din ce fel de material este blugul: Daca este elastic s-ar putea sa intre la apa, insa am incercat si eu cu o pereche de blugi si mi s-au largit si mai tarehappy...insa incerca:incercarea moarte nu are in cazut tauhappy, sa imi zici ce s-a intamplat cu ei dupa ce i-ai spalatbig grin sunt curioasa