| ELena30 a întrebat:

I-am imprumutat o pereche de balerini din panza unei fete si mi i-a largit ingrozitor. Imi plac mult si ma gandeam ca as putea sa ii bag in apa fierbinte pentru a-i stramta. Oare va merge?

Răspuns Câştigător
| TreiSurori a răspuns:

Apa fierbinte? NU!
ci gheata!

fii atenta aici:

http://www.youtube.com/watch?v=qf5mJ7aR2t8

funda?

2 răspunsuri:
| JustSomebody a răspuns:

Imi pare rau ca ti-ai pierdut balerini preferati, dar poate ii poti reface.Cred ca merge cu apa fierbinte, dar ai grija sa vezi din ce material sunt.Mai intreaba-ti parinti inainte de a incerca caci daca sunt dintr-un material nepotrivit s-ar putea sa ii faci si mai largi sau sa ii decolorezisad. Sunt sanse sa mearga.Mai incearca sa gasesti alte sfaturi.Succes si sper sa iti recuperezi balerini.

| CrissuBaai a răspuns:

Da merge.Pe mine ma rodeau dar i-am bagat in apa clocotita.happyFunda?:X