| patratzel a întrebat:

Mi'am cumparat o placa remington cu tripla protectie, cea cu ceramica turmalina si teflon... dar mi s-a parut ciudat un lucru: si anume cand ii dau drumul iese fun(NU ABUR) fum urat mirositor, asta fara sa apuc sa o folosesc.este normal sa fie asa? toate placile cand sunt noi fac asa? ca sa stiu sa nu ma mai ingrijorez

10 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Si eu am remington si asa mi s-a int si mie la inceput. cica se ardea prafu ala d p eabig grin ca asa a facut cand am probat-o la magazin. apoi acasa nu a mai scos decat putin

| Brigitta a răspuns:

Daca zici ca e categoric fum si urat mirositor atunci nu e de bine. Eu te sfatuiesc sa-l duci inapoi la magazin in cutie si cu certificatul de garantie.
Si eu am placa Remington cu tripla protectie si nu face asa ceva.

| Denisa a răspuns:

Cat ai dat pe ea? imi trebuie si miebatting eyelashes

| Seline a răspuns:

Si eu am placa respectiva, te asigur ca nu iese nimic din ea.Se incalzeste repede si intinde perfect. Daca ai un certificat de garantie, n-ar strica sa treci pe la ei si sa-i intrebi.

| Sara2 a răspuns:

Si eu am placa de par remington da nu iese fum, nu-s ce sa zic

| patratzel explică:

Am fost sa intreb de unde am cumparat'o si este normal sa faca asa la inceput ca are un ulei inauntru pe piese si se arde...asa ca m-am linistit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mea face, are pe partea de sus cateva gaurele pe unde scoate abur/fum big grin deci daca este normal scrie in manual. dac nu te duci cu garantia sa o schimbe:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am exact ca si a ta, dar nu iti fa probleme.pentru a-ti proteja si mai tare parul trebuie sa iti cumperi o soluite pe care o pulverizezi inainte de a-ti indrepta parulhappy. ii al wella cu 60 lei... iar daca nu vrei sa dai atat ia-ti de la kallos etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact la fel am patit si eu. da dupa vreo 1 an si ceva. mi s-a intamplat asa.Va sugerez pentru cei care vor sa-si cumpere placi de intins parul. sa nu va cmparati placi galbene sau portocali sa va cumparati negre.pentru ca alea se murdaresc foarte repede! Inca o intrebare nu inteleg dc iese fum din placa?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau asa placa! am dat comanda sa mi-o aduca din state? chiar e buna? am un par foarte rebel!