| patratzel a întrebat:

Mi'am cumparat acum 3 saptamana o placa de par remington s2004 (ceramica, teflon, turmalina). dar mi-a atras atentia ieri intr'un magazin noua braun se3 (doar cu placute de ceramica dar cca e mai bine sa fie doar din ceramica desi nu inteleg de ce), cea pentru par vopsit. Eu nu ma vopsesc dar am inteles ca arde mult mai putin parul. Voi ce stiti? Ati folosit'o? M-ar ajuta niste sfaturi de la voi, pentru ca ma tenteaza sa mi-o cumpar si pe cea de la braun si sa o vand pe cea de la remington.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa se spune dar acum nu poti sa stii daca nu incerciwinkingasa ca daca te hotarasti sa o vinzi pe cea de la remington lasa un mesaj ca ma intereseaza pe minebig grin

Răspuns utilizator avertizat