| soraGrime a întrebat:

Am primit o placa de par.Este Remington, model S2012, si are dubla protectie pentru ca are si ceramica si teflon.Am auzit ca placile bune sunt numai din ceramica.
Care este mai buna, o placa de par din ceramica sau una din teflon cu ceramica?

Răspuns Câştigător
| Miuriel a răspuns:

Este foarte buna si a ta, si eu am tot placa cu teflon si ceramica si il indreapta foarte binewinking sa nu abuzezi de ea fiinda iti vei distruge parul sau daca vrei sa te indrepti mereu foloseste uleiuri de par.