| Zoet a întrebat:

Mi-am făcut câteva şuvite roşcate vara trecută [părul meu e şaten], iar acum s-au decolorat, adică sunt spre o nuanţă mai portocalie. Întrebarea mea este cu ce se pot lua sau şterge aceste şuviţe? Vreau să scap de ele pentru că nu-mi mai place culoarea.Mulţumesc!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Probabil ca vopseaua pe care ai luat-o tu avea oxidant mai puternic care ti-a decolorat putin parul.Nu ai ce sa faci, nu se vor mai duce.

| Against a răspuns:

Vopseste-te alta culoare

| Craftt a răspuns:

Aştepţi să se ducă.