| NoName0909 a întrebat:

Am 13 ani. Vara trecuta mi-am facut niste suvite blonde, si acum, cum a crescut parul se vad foarte naspa, desi s-au decolorat putin... dar putin de totcrying Cum as putea sa scap de ele? sad Va rog ajutati-ma... Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| 凸florina凸 a răspuns:

Si eu am la fel ca tine, si si la mine se vede naspa. daca vrei vopsestete peste suvite cu culoarea ta naturala sau vopsesteti tot parul intr-o culoare.
sau du-te la coafor sa iti faca din nou suvite blonde. eu asa o sa fac.
sau poti sa iti iei apa oxigenata sa iti decolorezi acolo unde a crescut parul si suvele blonde is mai jos. si dai cu apa oxigenata peste suvita. sper sa tii cont si de sfatul meu.
PaPa PuP

2 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Eu zic sa mergi la cofor si sa te vopseasca intr-o alta culoare care iti place tie ...sau poti sa mai astepti sa te speli pe par, sau sa til prinzi parul intr-o coada si iti zic eu ca nu se mai vad...:*

| piccolina_4599 a răspuns:

Dai peste suvite cu culoarea naturala a parului...