| madalinaeueu a întrebat:

Mi-am facut cont pe antenaplay pentru a putea vedea marea finala la mireasa pentru fiul meu de pe 24. dar nu pot sa vad nimic.cand dau sa vad live emisiunea imi apare sa-mi fac abonament sau sa bag un cod voucher.cum fac sa pot vedea. ajutati-ma.dau funda.va rog. multumesc

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Da, dar mai inti trebuie sa intruduci ce iti cere acolo, gen chestiile de pe card, adica sa aiba si ei o garantie ...adica iti faci abonamentul si apoi ai zece zile gratis, dupa aia incepisa platesti, ei acum avand toate datele tale in legatura cu cardul.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa platesti
abonament

| Liiiax99 a răspuns:

Iti trebuie codul sau iti faci abonament.

| Yusuke16 a răspuns:

Poti urmari aici Antena Play MPFM gratis, fara reclame sau alte incoveniente. http://www.videosmok.com/p/mpfm-aplay-online-247.html

| andreistalkerromania a răspuns:

Trebuie sa-ti faci abonament pentru AntenaPlay la fel ca la Voyo

| madalinaeueu explică (pentru andreistalkerromania):

Totusi acolo arata 10 zile gratuite de testare cv de genu.

| BubuLina999 a răspuns (pentru madalinaeueu):

Da, dar mai inti trebuie sa intruduci ce iti cere acolo, gen chestiile de pe card, adica sa aiba si ei o garantie ...adica iti faci abonamentul si apoi ai zece zile gratis, dupa aia incepisa platesti, ei acum avand toate datele tale in legatura cu cardul.

| andreistalkerromania a răspuns:

Funda?

| Andrei187 a răspuns:

Cand iti faci abonamentul, ti se ofera 10 zile gratis!