| Niculae_Raluca_1998 a întrebat:

Mi-am făcut programare la salon pentru tratamentul cu keratină pentru îndreptarea părului de la 14 la 16 şi am părul foarte des... iar apoi va veni următoarea clientă. Credeţi că o să se ocupe de părul meu sau o să dau 3 milioane jumate degeaba?

2 răspunsuri:
| VreauMiere a răspuns:

Nu draga, te rezolva pe tine si apoi intra urmatoarea clienta.

| Maria1301 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa stai linistita ca iti face tratamentul asa cum trebuie, mai ales daca stii ca e un salon ok.