Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Tratament cu keratina pentru indreptarea parului si-a facut cineva? As dori niste detalii.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Denii2014 a răspuns:

Eu isi face treaba superb

| Andreea22X a răspuns (pentru Denii2014):

Stii cum se chemau produsele folosite? cam cat timp te-a tinut tratamentul?

| Denii2014 a răspuns (pentru Andreea22X):

Am folosit http://www.plafar.net/......ocyte.html nu numai ca da volum dar iti si indrapta parul pe o durata de 2-3 luni.E genial

| Andreea22X a răspuns (pentru Denii2014):

Ms frumos pentru raspuns.din pacate eu vreau sa scap de volum, am parul des sad

| Denii2014 a răspuns (pentru Andreea22X):

Offf sad imi pare rau ca nu te-am ajutat..insa toate tratamentele cu keratina iti dau si volum.