| Flavia19d a întrebat:

Mi-am facut recent un blog. si as vrea sa stiu cum poti obtine colaborari de la magazine de haine sau make up? happy multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Scrie anunturi pe net de cautare colaboratori.

| capricc a răspuns:

Daca ai trafic de luat in seama, incearca aflierea. primesti comision din vanzarile generate de catre vizitatorii trimisi de pe site-ul tau. daca vrei plata pe click incearca google adsense. bafta!

| HappyGirl4 a răspuns:

Pai..ca sa ai publicitate trebuie sa platesti sunt foarte putine magazine care accepta sa ii faci publicitate gratis iar el sa te plateasca. Sper ca te-am ajutat o zi buna!