| alexandrutza12345678 a întrebat:

Mi-am luat crema depilatoare farmec cu aloe vera dar nu stiu cum so aplic pe piele stiu ca inainte sa o aplic trebuie sa faci dus sa iti fie piela curata imi spuneti voi pas cu pas

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te cureti bine cu apa usor calduta, altfel risti sa ai leziuni. 2) Aplici crema depilatoare pe zonele dorite si lasi sa actioneze max 10 minute pentru zone mai sensibile si max 15 minute pentru restul zonelor. nu ai voie 24h sa folosesti parfum, sapun, unt de corp, sau sa-ti exfoliezi pielea altfel te vei irita.

1 răspuns:
| Maxim96 a răspuns:

1.Fa un dus fierbinte.
2.Lasa pielea sa se inmoaie putin timp.
3. Apoi de dai cu crema pe zonele unde vrei sa le epilezi(citeste instructia).