| YayuK a întrebat:

Mi-am luat ieri o pereche de pantofi din piele intoarsa. Ideea e ca eu sunt tare lata in picior si ma deranjeaza asa ca m-am hotarat sa pun pungi cu apa in ei si sa ii bag in congelator...ca deh, asa vazuesem eu pe net, ca sa ii mai largesclaughing Acum ma intreb daca nu o sa ii stric asa? A mai incercat cineva? Ca eu astept sa se congeleze acumlaughing

Răspuns Câştigător
| Dollicious a răspuns:

Da-i pe dinauntru cu vata imbibata in spirt, asa se mai inmoaie si se largesc, am incercat si eu!

7 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Poartai prin casa si se mai lasa.nu ii baga la congelator.

| YayuK explică (pentru WeedGotMeCrazy):

I-am bagat deja...ce-o fi o fi. I-am purtat prin casa o zi si degeaba ca merg un pic si mor de durere laughing Mai ales ca eu sunt si inalta avand in vedere ca am 1.80 si tocurile is de 10cm.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Încalță i prin casă cu o șosetă groasă ca să se lărgească.

| Heaven_Ella_1995 a răspuns:

Mai bine aruncai laughing

| YayuK explică (pentru Heaven_Ella_1995):

Nici chiar asalaughing am dat 100 de lei pe ei si-s tare tare frumosi...ii duc la cizmar si tot ii largesclaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru YayuK):

Pune o poză cu ei, să îi vadă tot poporul, sînt din piele?

| anghelocik43 a răspuns:

Http://mira96.blogratuit.ro/index.htm blogul care te încînta cu noi articole.colaboreaza!

referitor la intrebarea ta, a incercat o prietena de-a mea, totul a fost bine, doar ca sau deteriorat un pic.incearca.Succes!