| Gumalamanaazecea a întrebat:

Mi-am luat niste pantofi, exact asa
http://fl1.shopmania.org/......409750.jpg
marimea 37, dar problema e ca imi ies din picioare cand merg. 36 era prea mic, asa ca am luat 37, dar cand port dresuri,imi aluneca.
cum as putea sa merg cu ei fara sa ma impiedic si fara sa-mi iasa din picior? trebuie neaparat cu dresuri, merg la o nunta si n-am alti pantofi sa se asorteze

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar nu i-ai probat înainte de cumpărare?
Pune în interiorul lor, în vârf vată, așa îngustezi spațiul.
Pa, pa.

| Reiikó a răspuns:

Pantofii sunt superbiii :X ..Paii ..cum a zis si Legiuitoarea. pune in interiorul pantofului putina vata.happy.
Pa pa :*.

| Dianatips a răspuns:

Lasă dresurile la o parte. Amestecă fond de ten cu loţiune de corp şi fă-te pe picioare şi n-ai nevoie de dres... big grin

| AwakenTheMonster a răspuns:

Pune nişte vată în vârf.

| AdevarulDoare a răspuns:

Iti poti pune, sub dres, la calcai ceva, gen un bandaj mai gros sau ceva vata/servetel. Mai bine sub dres, sa nu se vada, daca-ti pui in varf e incomod, iti zic eu.

Răspuns utilizator avertizat
| www.Azaris.ro a răspuns:

Buna, Gumalamanaazecea.
Eu iti propun sa incerci o pereche de sosete pentru balerini.Acestia nu se vad si totodata impiedica sa iti mai alunece piciorul. Iti poti lua o precehe pe negru din bumbac.