| ElleElenaElle a întrebat:

Peste 2 luni merg la un botez.Cu ce as putea sa ma imbrac.Este botez de baietel si eu sunt plinuta.Vreau ceva care sa se asorteze cu niste pantofi cu toc albastrii cu platforma sau la niste sandale crem cu o floare pe mijloc fara toc.

Răspuns Câştigător
| RamoRamona a răspuns:

Parerea mea este ca pantofii ar fi mai potriviti pentru un botez (iar sandalele le pui cand te dor picioarele)... Si daca au toc albastru, i-ai putea asorta cu o rochie de culoare asemanatoate su neagra happy Frunda? big grin

4 răspunsuri:
| Archdaemon a răspuns:

Rochie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O rochita albastra sau crem.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| IrinaIghi a răspuns:

Buna. Iti recomand aici foarte multe modele pe care le poti asorta cu succes :) http://www.dyfashion.ro/525-rochii-de-nunta