| maniac5000 a întrebat:

Salutare. In august voi merge la o nunta. Si as vrea sa stiu de unde as putea cumpara niste pantofi tip adidas sau ceva de genu.Pentru ca as vrea sa ii mai port dupa acea si nu vreau sa fie neaparat pantofi, sa fie ceva care sa se asorteze la niste pantaloni de stofa negrii si sa fie adecvati unei nunti. Pe net am gasit destui dar sunt in culori si cu insemne pe ei. Sunt baiat.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pantofi adidas la nunta si la costul? Serios?

| TrăieşteClipa a răspuns:

Se spune ca la o nunta de moldoveni recunosti mirii dupa cat de noi le sunt adidasii.
Tu vrei sa-i faci concurenta mirelui?

| MayhemChimera a răspuns:

Buna,sa stii ca sunt un mare fac al sneakers-ilor eleganti, moda care inca nu a aparut in Romania.Mi-am gasit o pereche in Zara, la un pret foarte convenabil fiind absolut geniali(http://www.zara.com/......5.html),ii pot la absolut orice(am un stil format). Sper sa iti placa:)

| Moise_Cristian_1985 a răspuns:

Www.u-man.ro
www.bmxmagazin.ro
incerca Vans, DVS, Volcom alege ceva classic