| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat o pereche de insulete http://imageshack.us/photo/my-images/253/248920998165858 700700.jpg/ cam asa numai ca sunt maro mai deschis... vreau sa le iau azi...cu ce ar merge? vi se par prea de baieti? p. s:sunt fata si am 15 ani:) la scoala vreau sa le port:*:* o sa rada cineva de mine k sunt de baieti?

Răspuns Câştigător
| LadyGA a răspuns:

Buna! mie imi plac f mult, sunt foarte dragute.e bine ca merg si la colanti si la blugi, pantaloni. oricum, daca esti slabuta, te sfatuiesc sa iti iei o pereche de blugi skinny si o bluzita flausata neagra sau maro. daca nu ai, poti lua un tricou casual. bafta!

| anonim_4396 explică (pentru LadyGA):

Dar uite deea zice ca sunt de copiilaughing ti se pare si tie?

| LadyGA a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) nu, nu mi se pare absolut deloc. oricum, fiecare are dreptul la o opinie. eu iti spun ce am mai zis, sunt foarte dragute. sa le porti sanatoasa!

| anonim_4396 explică (pentru LadyGA):

Multumesc esti foarte draguta:*

| LadyGA a răspuns (pentru anonim_4396):

Npc :* mersi

6 răspunsuri:
| Deeaa a răspuns:

Nu ca o sa rada dar o sa zica,, i-a uite-o si pasta cu ghetute de 3 ani [varsta]'' sau,, asa avea si fratimiu la 3 ani'' si nu o sa rada numai baietii te asigur

| anonim_4396 explică (pentru Deeaa):

Fata...se vede ca esti de la taralaughing uh nu ai vazut fete incaltate cu asa ceva? nu sunt de copiiwinking eu ma refeream ca sunt de baieti nu de copiirolling on the floor