| RaR a întrebat:

Salut, azi a venit un prieten la mine si cand vrea sa intre pe sentimente.ro sa mai rada de aia pe acolo ii arata asa >== http://imageshack.us/photo/my-images/833/eroaret.png/,in ainte nu ii arata asa.

Răspuns Câştigător
| laXXXXXXme a răspuns:

Buna ai grija pentru ca pagina aia e ceva din pcul tau, te sfatuesc sa schimbi windosu si nu mai lasa pe ori cine sa dea ceva de la tine din pc ai mare grija, cu asa ceva poate fi periculos si poa-sa iti fure datele din pc poti avea, mari probleme din cauza asta~!
sper ca te-am ajutat funda big hug