| EmiliaTonciuVasile a întrebat:

Mi am luat o pereche de tenisi marimea 34, marime pe care o port mereu,dar astia sunt putin mai mari,si nu i am putut sa i masor la magazin pt ca mi i a luat mama,pot face ceva sa-i strimtez, marimea 33 mi s mici,am pus vata,dar mi e frica sa nu se rotunjeasca la virf, cum au facut altii(ce i drept aia erau36).Ceva idei?

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Exista branturi pentru asta, nu ati aflat?

| KanezuY a răspuns:

Spune-i mamei tale sa-i duca inapoi, ca sa ti-i schimbe cu alta marime mai mica.

| EmiliaTonciuVasile explică (pentru KanezuY):

Am spus ca 33 mi-s mici, vrei 32?

| KanezuY a răspuns (pentru EmiliaTonciuVasile):

Ce marime iti vine cel mai bine atunci aia ii.

| EmiliaTonciuVasile explică (pentru KanezuY):

Mai bine nu ziceai nimic, am scris mai sus ca 34 mi-s mari, si 33 mici, si clar nu pot sa-mi iau alta marime, decat sa zici ceva prostesc mai bine nu zici nimic

| Maya95 a răspuns:

Buna! Mi-am luat si eu recent o pereche de tenisi si i.am bagat in masina de spalat sa-i spal cam la 60 de grade, acum mi.au ramas mici. Incearca si tu sa vezi!

| Ruššelle a răspuns:

Spală pantofii în apă caldă