| Markusfrtt a întrebat:

Mi-am luat un sacou si am o problema cu el. Ma simt confortabil in el, nu mi se pare sa fie mic sau prea mare. Insa am o problema, cand il tin deschis, crapatura aceia de la spate sta foarte ridicata de parca as avea o coada, sta foarte umflata, se prelungeste in spate. Nu stiu daca intelegeti. De ce sta asa? Sa trebuiasca o marime mai mare?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil captuseala de la spate este tinut undeva in sus, sau nu este perfect intinsa, ridicand coltul ori colturile, slitului de la sacou.

| sierra1 a răspuns:

Da, ai dreptate. Ar trebui o idee mai larg. Dacă vrei să fii elegant, aşa vei face.