| Markusfrtt a întrebat:

Mi-am luat un sacou cu un singur slit( taietira de aia la spate de ii crapata). Vreau sa stiu daca e normal sa imi stea la spate umflat acolo un de ii crapatura. Nu stiu daca intelegi. Cand era prinsa taietura parca nu statea asa, dupa ce am desfacut taietura aia mi se pare ca sta foarte umflat la spate,

2 răspunsuri:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Prostul daca nu-i fudul, parca nu-i prost destul>Lasa-i pe altii sa te aprecieze, ce-ti faci griji?

| Miss25JK a răspuns:

Cred ca e prea mic. Daca era masura ideala ar fi stat drept.